Palma kokosowa

Wysokość  standardowej palmy 3m (możliwe wysokości 2m - 4.5m) Palma w donicy z  podwieszanymi naturalnymi kokosami. Koronę o rozpiętości 1,6m tworzą sztuczne liście, pień palmy to naturalna kora palmowa. Doskonała jako element dekoracyjny  lokalu, restauracji , biura podróży, basenu, plaży, solarium, etc. Palma tworzy niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonana z dbałością o każdy detal.

Palma natural

Ten rodzaj palmy wykonujemy w wysokościach od 1,5 do 3,5m. Koronę palmy tworzą naturalne liście (szusz). Ilość liści uzależniona jest od wysokości: od 70 do 100 szt. W komplecie z palmą donica oraz podwieszane naturalne kokosy. Pień palmy wykończony jest naturalną korą palmową.

Palma przeznaczona do wewnątrz - sezonowo na zewnątrz. 

Palma podwójna 3m

Wysokość podwójnej standardowej palmy 3m i 1.8m. Palma w donicy z podwieszanymi naturalnymi kokosami. Koronę o rozpiętości 1,6m tworzą sztuczne liście, pień palmy to naturalna kora palmowa. Doskonała jako element dekoracyjny lokalu, restauracji , biura podróży, basenu, plaży, solarium, etc. Palma stwarza niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonana z dbałością o każdy detal.

Palma cykas

Palma Cykas o wysokości 3m.  Pień cykasa o długości 2m pokryty jest grubą warstwą naturalnej kory palmowej. Liście sztuczne o długości 1m są odporne na warunki atmosferyczne. Doskonale nadaje się na zewnątrz. Palma bardzo stabilna, zamontowana w klasycznej drewnianej donicy. Możliwe wymiary cykasów od 2m-3,5m.

Cykas nadaje niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonany z dbałością o każdy detal.

Palma podwójna 1.8m

Palma o wysokości 180cm. Wymiary pni 130cm i 80cm. W zestawie z palmą ręcznie zdobiona donica. Koronę o rozpiętości 110cm tworzą sztuczne liście, 27sztuk. Pień palmy to naturalna kora palmowa. 

Doskonała jako element dekoracyjny lokalu, restauracji , biura podróży, basenu, plaży, solarium, etc. Palma stwarza niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonana z dbałością o każdy detal.

Palma bananowiec

Drzewko bananowca o wysokości 2,8m. Składa się z czterech oddzielnych pni o różnej wysokości, pokrytych naturalną korą bananowca. Pozwala to na montaż w różnych konfiguracjach. 

Bananowiec posiada 26 sztuk liści o bardzo dobrej jakości, zapewnia to długą żywotność w basenach i aquaparkach. W komplecie z ręcznie zdobioną donicą.

 

Palma potrójna

Wysokość potrójnej standardowej palmy wynosi 210cm. palma składa się z 3 pni o wysokości 170cm, 125cm, 80cm, liście 50cm. W zestawie z palmą ręcznie zdobiona donica. Koronę o rozpiętości 120cm tworzą sztuczne liście, 45sztuk. Pień palmy to naturalna kora palmowa.

Palma stwarza niepowtarzalny egzotyczny klimat, jest wykonana z dbałością o każdy detal. 

 

 

Palma wysoka 5m

Palmy tego rodzaju produkujemy w wysokościach od 4,5m-8m. Posiadamy w ofercie dwa rodzaje pnia: prosty i wygięty. W zależności od wysokości palmy w jej skład wchodzą:

-pień, który jest obłożony grubą warstwą naturalnej kory palmowej

-duże kokosy naturalne od 12 do 15 sztuk,

-sztuczne liście 120cm  od 5 do 8szt,

-liście 200-90cm 12-15sztuk  (3 letnia gwarancja na zewnątrz)

Palmy przeznaczone są do wewnątrz i na zewnątrz.

 

 

 

Palma waszyngtonia

Wysokość całkowita standardowej palmy 2.3m ( możliwe wysokości 1.5m - 2.5m). Palma w donicy z podwieszanymi naturalnymi kokosami. Koronę tworzą sztuczne liście, pień palmy to naturalna kora palmowa. Doskonała jako element dekoracyjny lokalu, restauracji , biura podróży, basenu, plaży, solarium, etc. Palma stwarza niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonana z dbałością o każdy detal.

Palma led - świecąca

 

Palma LED jako element dekoracyjny lokalu, restauracji, ogrodu, etc.

Świecący obiekt przyciąga uwagę i podkreśla charakter miejsca.

Solidna konstrukcja zapewnia odporność na warunki atmosferyczne,co pozwala na umieszczenie palmy na zewnątrz,

jak i w pomieszczeniach.

Energooszczędne diody, zapewniają emisję światła na długie lata.

 

Bezpieczna dla środowiska. 

Oferujemy transport oraz montaż.

PALMA LED

wysokość 4.5m

rozpiętość korony 3m

8 kokosów

12 liści

Regulacja prędkości światła.

Palmy kokosowe sztuczne, palmy ogrodowe

Każda tworzona przez nas palma nasycona jest południowym klimatem, który skutecznie wzbogaci ogród, imprezę tematyczną czy stoisko handlowe. Sztuczne palmy ogrodowe z daleka przyciągają uwagę, pozwalają zbudować niesamowitą atmosferę i poczuć się zupełnie jak na archipelagu. Palmy sztuczne są doskonale i precyzyjnie odwzorowane, a większość z nich składa się z naturalnych materiałów. Przy ich pomocy można wzbogacić tarasy, wnętrza hoteli czy ośrodków wypoczynkowych. Palmy kokosowe sztuczne pięknie będą wyglądać nawet w budynkach mieszkalnych lub na basenach. Dowolnej wielkości palma do ogrodu sztuczna sprawi, że obszar stanie się znacznie bardziej oryginalny. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów palm o różnych wysokościach, z których każdą dopasujemy do potrzeb klienta.