Palma kokosowa

Wysokość standardowej palmy kokosowej z naszej oferty wynosi 3 m, jednak dostępne wysokości znajdują się w przedziale od 2 m do 4,5 m. Nasze palmy umieszczone są w donicy z podwieszanymi, naturalnymi kokosami, dlatego też wyglądają jak prawdziwe, żywe palmy. Koronę o rozpiętości 1,6 m tworzą sztuczne liście natomiast pień palmy to naturalna kora palmowa. Nasza palma sprawdzi się jako element dekoracyjny lokalu, restauracji, biura podróży, basenu, plaży, solarium, etc. Drzewko tworzy niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonane z dbałością o każdy detal.

Palma natural

Ten rodzaj palmy wykonujemy w wysokościach od 1,5 do 3,5m. Koronę palmy tworzą naturalne liście (szusz). Ilość liści uzależniona jest od wysokości: od 70 do 100 szt. W komplecie z palmą donica oraz podwieszane naturalne kokosy. Pień palmy wykończony jest naturalną korą palmową.

Palma przeznaczona do wewnątrz - sezonowo na zewnątrz. 

Palma podwójna 3m

Wysokość podwójnej standardowej palmy wynosi 3 m. Palma umieszczona jest w donicy z podwieszanymi naturalnymi kokosami. Koronę o rozpiętości 1,6 m tworzą sztuczne liście, a pień palmy zbudowany jest z naturalnej kory palmowej. Przez zastosowanie drzewka, można stworzyć naturalistyczne kompozycje z pojedynczymi palmami z naszej oferty. Dzięki temu otoczenie zyska wygląd rajskiej wyspy albo ekskluzywnych, egzotycznych przestrzeni.

Palma cykas

Palma Cykas, w którą mogą Państwo się zaopatrzyć, jest imitacją znanego gatunku egzotycznego drzewka, jakim jest Sagowiec. Palma tego rodzaju jest dostępna w wysokości od 2 m do 3,5 m. Pień Cykasa o długości 2 m pokryty jest grubą warstwą naturalnej kory palmowej. Liście o długości 1 m są sztuczne oraz odporne na warunki atmosferyczne. Palmy są więc mrozoodporne, dlatego doskonale nadają się na zewnątrz. Drzewka są również bardzo stabilne, zamontowane w klasycznej drewnianej donicy.

Palma podwójna 1.8m

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu również palmy podwójne, jednak nieco niższe od standardowych. Palma o wysokości 180 cm oraz wymiarach pni 130 cm i 80 cm. W zestawie z palmą dołączona jest ręcznie zdobiona, stabilna donica. Koronę o rozpiętości 110 cm tworzą sztuczne liście, dokładnie 27 sztuk. Pień palmy jest wykończony naturalną korą drzewek palmowych. Warto wykorzystać z naszej oferty różne rodzaje palm pojedynczych i podwójnych, aby zróżnicować aranżację, a także zaciekawić innych naturalnym oraz niezwykle realistycznym wystrojem otoczenia.

Palma bananowiec

Oprócz palm kokosowych posiadamy w naszej ofercie wykonanie drzewka bananowca. Posiada ono charakterystyczne, obszerne liście, które są niezwykle dekoracyjne. Drzewko bananowca jest dostępne w wysokości 2,8 m. Składa się z czterech oddzielnych pni o różnej wysokości, pokrytych naturalną korą bananowca. Pozwala to na montaż drzewka w różnych konfiguracjach. Bananowiec posiada 26 sztuk liści o wysokiej jakości, zapewniającymi długą żywotność na basenach i w aquaparkach. Do drzewka dołączona jest w ręcznie zdobiona donica.

 

Palma potrójna

Wysokość potrójnej standardowej palmy wynosi 210 cm. Palma składa się z 3 pni o wysokości 170 cm, 125 cm, 80 cm. W zestawie z palmą oferujemy ręcznie zdobioną donicę. Koronę o rozpiętości 120 cm tworzą sztuczne liście, w liczbie 45 sztuk, których długość wynosi 50 cm. Pień palmy wykończony jest naturalną korą palmową, co potęguje wrażenie naturalności takiego sztucznego drzewka. 

 

Palma wysoka 5m

Palmy tego rodzaju produkujemy w wysokościach od 4,5 m do 8 m. Posiadamy w ofercie dwa rodzaje pnia: prosty i wygięty. W zależności od wysokości palmy w jej skład wchodzą:

- pień, który jest obłożony grubą warstwą naturalnej kory palmowej,

- duże kokosy naturalne od 12 do 15 sztuk,

- sztuczne liście 120 cm od 5 do 8 szt.,

- liście 200-90 cm 12-15 sztuk (3-letnia gwarancja na zewnątrz).

Palmy przeznaczone są do wewnątrz i na zewnątrz.

 

 

 

Palma waszyngtonia

W naszej ofercie znajduje się również popularna w USA palma Waszyngtonia. Cechuje się wachlarzowatymi, okazałymi liśćmi, które są niezwykle ozdobne. Wysokość całkowita standardowej palmy tego rodzaju to 2,3 m (możliwe wysokości to 1,5 m - 2,5 m). Palma umieszczona jest w donicy z podwieszanymi naturalnymi kokosami. Liście tworzące koronę są sztuczne, zaś pień palmy pokryty został prawdziwą korą palmową. Tego typu drzewka nadają się idealnie do ozdabiania ścieżek pieszych w obiektach rekreacyjnych oraz do wszelkich elementów dekoracyjnych urządzonych w egzotycznym stylu.

Palma led - świecąca

Palma LED może być doskonałym elementem dekoracyjnym różnego rodzaju lokali, restauracji czy ogrodów. W szczególności świetnie nada się do klubów czy pubów, które nawiązują do rajskich motywów bezludnej wyspy oraz na festyny tematyczne. Świecący obiekt, jakim jest nasza palma, przyciąga uwagę i podkreśla egzotyczny charakter miejsca. Solidna konstrukcja zapewnia odporność na warunki atmosferyczne, co pozwala na umieszczenie palmy na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Energooszczędne diody, zapewniają emisję światła na długie lata. Nasze palmy LED są również bezpieczne dla środowiska. Świecące palmy dostępne w naszej ofercie są wysokie na 4,5 m, a rozpiętość ich korony sięga 3 m. Każda palma posiada 8 kokosów oraz 12 okazałych, sztucznych liści. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji prędkości światła. Oferujemy Państwu transport oraz montaż naszych drzewek.

Palmy kokosowe sztuczne, palmy ogrodowe

Każda tworzona przez nas palma nasycona jest południowym klimatem, który skutecznie wzbogaci ogród, imprezę tematyczną czy stoisko handlowe. Sztuczne palmy ogrodowe z daleka przyciągają uwagę, pozwalają zbudować niesamowitą atmosferę i poczuć się zupełnie jak na archipelagu. Palmy sztuczne są doskonale i precyzyjnie odwzorowane, a większość z nich składa się z naturalnych materiałów. Przy ich pomocy można wzbogacić tarasy, wnętrza hoteli czy ośrodków wypoczynkowych. Palmy kokosowe sztuczne pięknie będą wyglądać nawet w budynkach mieszkalnych lub na basenach. Dowolnej wielkości palma do ogrodu sztuczna sprawi, że obszar stanie się znacznie bardziej oryginalny. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów palm o różnych wysokościach, z których każdą dopasujemy do potrzeb klienta.