Palma kokosowa

Wysokość  standardowej palmy 3m (możliwe wysokości 2m - 4.5m) Palma w donicy z  podwieszanymi naturalnymi kokosami. Koronę o rozpiętości 1,6m tworzą sztuczne liście, pień palmy to naturalna kora palmowa. Doskonała jako element dekoracyjny  lokalu, restauracji , biura podróży, basenu, plaży, solarium, etc. Palma tworzy niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonana z dbałością o każdy detal.

Palma natural

Ten rodzaj palmy wykonujemy w wysokościach od 1,5 do 3,5m. Koronę palmy tworzą naturalne liście (szusz). Ilość liści uzależniona jest od wysokości: od 70 do 100 szt. W komplecie z palmą donica oraz podwieszane naturalne kokosy. Pień palmy wykończony jest naturalną korą palmową.

Palma przeznaczona do wewnątrz - sezonowo na zewnątrz. 

Palma podwójna 3m

Wysokość podwójnej standardowej palmy 3m i 1.8m. Palma w donicy z podwieszanymi naturalnymi kokosami. Koronę o rozpiętości 1,6m tworzą sztuczne liście, pień palmy to naturalna kora palmowa. Doskonała jako element dekoracyjny lokalu, restauracji , biura podróży, basenu, plaży, solarium, etc. Palma stwarza niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonana z dbałością o każdy detal.

Palma cykas

Palma Cykas o wysokości 3m.  Pień cykasa o długości 2m pokryty jest grubą warstwą naturalnej kory palmowej. Liście sztuczne o długości 1m są odporne na warunki atmosferyczne. Doskonale nadaje się na zewnątrz. Palma bardzo stabilna, zamontowana w klasycznej drewnianej donicy. Możliwe wymiary cykasów od 2m-3,5m.

Cykas nadaje niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonany z dbałością o każdy detal.

Palma podwójna 1.8m

Palma o wysokości 180cm. Wymiary pni 130cm i 80cm. W zestawie z palmą ręcznie zdobiona donica. Koronę o rozpiętości 110cm tworzą sztuczne liście, 27sztuk. Pień palmy to naturalna kora palmowa. 

Doskonała jako element dekoracyjny lokalu, restauracji , biura podróży, basenu, plaży, solarium, etc. Palma stwarza niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonana z dbałością o każdy detal.

Palma bananowiec

Drzewko bananowca o wysokości 2,8m. Składa się z czterech oddzielnych pni o różnej wysokości, pokrytych naturalną korą bananowca. Pozwala to na montaż w różnych konfiguracjach. 

Bananowiec posiada 26 sztuk liści o bardzo dobrej jakości, zapewnia to długą żywotność w basenach i aquaparkach. W komplecie z ręcznie zdobioną donicą.

 

Palma potrójna

Wysokość potrójnej standardowej palmy wynosi 210cm. palma składa się z 3 pni o wysokości 170cm, 125cm, 80cm, liście 50cm. W zestawie z palmą ręcznie zdobiona donica. Koronę o rozpiętości 120cm tworzą sztuczne liście, 45sztuk. Pień palmy to naturalna kora palmowa.

Palma stwarza niepowtarzalny egzotyczny klimat, jest wykonana z dbałością o każdy detal. 

 

 

Palma wysoka 5m

Palmy tego rodzaju produkujemy w wysokościach od 4,5m-8m. Posiadamy w ofercie dwa rodzaje pnia: prosty i wygięty. W zależności od wysokości palmy w jej skład wchodzą:

-pień, który jest obłożony grubą warstwą naturalnej kory palmowej

-duże kokosy naturalne od 12 do 15 sztuk,

-sztuczne liście 120cm  od 5 do 8szt,

-liście 200-90cm 12-15sztuk  (3 letnia gwarancja na zewnątrz)

Palmy przeznaczone są do wewnątrz i na zewnątrz.

 

 

 

Palma waszyngtonia

Wysokość całkowita standardowej palmy 2.3m ( możliwe wysokości 1.5m - 2.5m). Palma w donicy z podwieszanymi naturalnymi kokosami. Koronę tworzą sztuczne liście, pień palmy to naturalna kora palmowa. Doskonała jako element dekoracyjny lokalu, restauracji , biura podróży, basenu, plaży, solarium, etc. Palma stwarza niepowtarzalny, egzotyczny klimat. Jest solidnie wykonana z dbałością o każdy detal.

Palma led - świecąca

 

Palma LED jako element dekoracyjny lokalu, restauracji, ogrodu, etc.

Świecący obiekt przyciąga uwagę i podkreśla charakter miejsca.

Solidna konstrukcja zapewnia odporność na warunki atmosferyczne,co pozwala na umieszczenie palmy na zewnątrz,

jak i w pomieszczeniach.

Energooszczędne diody, zapewniają emisję światła na długie lata.

 

Bezpieczna dla środowiska. 

Oferujemy transport oraz montaż.

PALMA LED

wysokość 4.5m

rozpiętość korony 3m

8 kokosów

12 liści

Regulacja prędkości światła.