Baseny i aquaparki

Egzotyczne dekoracje na basenach znacząco podnoszą prestiż obiektu i tłumnie przyciągają osoby żądne poczucia hawajskiego klimatu. Proponowane przez nas wyposażenie aquaparków sprawi, że ze zwykłego wodnego parku rozrywki powstanie krajowy odpowiednik archipelagu. Oferujemy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne dekoracje do aquaparków, w których skład wchodzą najróżniejsze rośliny egzotyczne, takie jak kaktusy, paprocie czy palmy. Do aquaparków dostarczamy również parasole hawajskie i dowolne inne akcesoria wybrane przez klienta.

kontakt

LOKALIZACJA

Jesteśmy zlokalizowani w niewielkiej odległości od węzła autostradowego A1. Pozwala nam to szybko i sprawnie zorganizować transport. To jeden z atutów naszej firmy.

Stoiska targowe

Wzbogacenie punktów sprzedażowych lub informacyjnych oryginalnymi, egzotycznymi dekoracjami momentalnie przyciągnie uwagę klientów. To świetny sposób, aby wypromować swój biznes w galeriach handlowych czy na różnych wydarzeniach. Zapewniamy wyposażenie stoisk handlowych w ręcznie odwzorowane rośliny egzotyczne, takie jak kaktusy, palmy i paprocie. Dostarczymy również klimatyczne parasole hawajskie, bary oraz akcesoria zachowane w klimatach południa. Wyposażenie stoiska gadżetami w hawajskim stylu pozwoli odwiedzającym poczuć klimat i atmosferę ciepłych krajów oraz skutecznie zachęci ich do skorzystania z usług.